Zepter
Biolampa - BIOPTRON MedAll / YouThron + STOJAN

Hodnotenie: 7.08/10 (49 Hlasov) hlasovali ste
QR code
Dostupnosť: do 14 dní
ks       
1.090,00 € s DPH
1.280,00 €
nákupom ušetríte: 190,00 € / 14,84%

Nová absolútne bezpečná, veľmi výkonná a zároveň jemná biolampa Medall so štýlovým dizajnom je určená na všestranné použitie. Umožňuje pohodlné ošetrenie celého Vášho tela, môže byť kdekoľvek a kedykoľvek naprogramovaná vďaka integrovanému časovaču.


Biolampa - BIOPTRON MedAll / YouThron + STOJAN

Biolampa - BIOPTRON MedAll / YouThron + STOJAN

Kód Variant Cena s DPH Dostupnosť  
5928 Biolampa - BIOPTRON MedAll / YouThron + STOJAN 1.090,00 € do 14 dní

Vylepšená, ľahko ovládateľná Biolampa Medall umožňuje lepšie a pohodlnejšie ošetrenie celého Vášho tela. 
Vďaka jeho 5 cm filteru budete šetriť energiu, čas a peniaze. Inovatívne funkcie v pohotovostnom režime využíva iba 0,5 W výkon, takže zariadenie môže byť pripravený pre liečbu kedykoľvek budete chcieť bez plytvania energie. Prístroj je dodávaný aj s podlahovým stojanom a šikovným cestovným púzdrom pre bezpečné skladovanie a prepravu. 

Prístroj svetelnej terapie je navrhnutý pre použitie v domácnostiach, v nemocniciach a v zdravotníckych zariadeniach. Jednoducho sa s ním manipuluje a pre zabezpečenie pohodlia je vybavený časovým spínačom, ktorý vydáva zvukový signál každé dve minúty. Pre šikovné uskladnenie doma i na cestách, je prístroj dodávaný v plastovom kufríku.


Použitie:

Svetelnú terapiu BIOPTRON je nutné vykonávať individuálne. Trvanie celej liečby závisí predovšetkým na probléme a stavu ošetrovanej oblasti, môže trvať len niekoľko minút raz alebo dvakrát denne. Liečba by mala byť aplikovaná počas odpočinku, vtedy môžete vychutnať jeho vylepšený biostimulačný účinok.

1. Pred použitím svetelnej terapie BIOPTRON vyčistite oblasť, ktorú chcete liečiť.  
2. Nasmerujte lúč na ošetrovanú oblasť, prístroj držte pod uhlom 90 ° a udržiavajte vzdialenosť cca. 10 cm. Svetelný lúč by nemal byť presunutý v priebehu liečby. Veľké plochy pokryte tak, že postupne prikladajte lampu bod po bode,  pokiaľ bude pokrytý celý povrch ošetrovanej časti. 
3. Aplikujte Svetelná terapia BIOPTRON raz alebo dvakrát denne, napríklad každé ráno a / alebo večer, po dobu 4 až 10 minút, prípadne podľa pokynov svojho lekára. 
4. Po použití odpojte prístroj!

Porovnanie Biolampy Compact III a Biolampy MedAll:

 Biolampa Compact IIIBiolampa MedAll
Priemer filtra:4 cm5 cm
Osvetľovaná plocha:56 mm ( 24,63 cm)76 mm ( 40,72 cm2 )
Rukoväť:klasickáergonomická
Ovládací panel:nieáno
Ventilačné otvory:nieáno
Konektor ( odnímateľný prívodový kábel ):nieáno
Spotreba:0,56 A0,29 - 0,12 A

balík od 4,00 € 

dobierka +1 €