Zepter
Biolampa - BIOPTRON 2 + Oxy Spray

Hodnotenie: 8.33/10 (12 Hlasov) hlasovali ste
QR code
Dostupnosť: na objednávku
ks       
9.900,00 € s DPH

Zdravotnícky prístroj BIOPTRON 2 je určený na profesionálne používanie. S prístrojom sa zaobchádza jednoducho a dĺžku každého ošetrovania možno nastaviť maximálne na 95 minút, alebo rozdeliť na minútové kroky, ktoré možno kontrolovať vbudovaným elektronickým spínačom soft-start/soft-stop. Jeho tvar uľahčuje polohovanie prístroja rôznymi spôsobmi, aby sa dalo ošetriť celé telo pacienta.

Biolampa - BIOPTRON 2 + Oxy Spray

Biolampa - BIOPTRON 2 + Oxy Spray

Kód Variant Cena s DPH Dostupnosť  
15 Biolampa - BIOPTRON 2 + Oxy Spray 9.900,00 € na objednávku

 

VLASTNOSTI:

  • kozmetický svetelný systém, s revolučným prístrojom určeným na zdravotnú starostlivosť. Zdravotný prístroj BIOPTRON 2 je určený pre profesionálov. Dĺžka kúry je možná až do 95 minút, deliteľná do minútových krokov a kontrolovateľná elektronickým prepínačom. Špeciálny zakrivený tvar umožňuje jednoduchšie použitie a umiestnenie, tak aby pacientovo telo bolo celé pod svetlom.

Začiatkom roku 1980 objavili špecialisti svetelný zdroj založený na nízkofrekvenčnom lasery, a ten sa vyvynul experimentami až na viditeľné svetlo plnej šírky s časťou infračerveného svetla.

VÝHODY:

Starostlivosť s prístrojmi Bioptron má pozitívne účinky na kožné bunky. Po použití svetla BIOPTRON koža pôsobí živšie a svetlejšie, pociťujete jemnejšiu pokožku, ktorá je zdravšia.

 

Terapia svetlom BIOPTRON je svetovo patentovaná technológia. Medicínsky prístroj so špecifickou technológiou svetelného žiarenia, ktorá vydáva svetlo elektromagnetického spektra produkované bežne slnkom ale bez UV žiarenia. Je to čisté prírodné svetlo, preto je možné používať ďalšie kozmetické prípravky na pleť, aby ste dosiahli účinnejšieho liečiaceho efektu.

 

  • liečenie kožných chorôb
  • lieči bolesti kĺbov, svalov
  • lieči vnútorný systém človeka, pretože svetlo preníká pod kožu
  • prechladnutie, nádcha, kašel
  • akné a ťažkosti s pleťou
  • dodáva vitalitu a zdravie
  • obnovuje biosystém človeka
  • Priemer filtra prístroja BIOPTRON 2 je približne 15 cm.

 

Polarizované svetlo- Vždy keď zmeníte svetelný lúč tak, aby väčšina svetelných lúčov vibrovalo rovnakým smerom, dosiahneme polarizáciu svetla.

 

 

 

Použitím spektra SIEDMICH farebných filtrov, upravíte účinok svetla tak, aby lepšie pôsobila na oblasti tela, ktoré sú vyznačené farebne na obrázku. Dodaním správneho svetla, sa aktivuje biosystém v postihnutej oblasti a aktivuje jeho prirodzenú regeneráciu.

TECHNICKÉ PARAMETRE

 

Priemer filtra cca.15 cm
Zdroj napätia100-240 V~, 50/60 Hz
Spotreba energie1,4 - 1,0 VA
Menovitý výkon halogénu90 W
Kvalita ochranyTrieda I, IP 20
Typ zariadeniaTyp
B
Hmotnosť bez stojana4,3 kg
Teplota prostredia
- pri prevádzke+10°C až +40°C
- pri skladovaní-30°C až +45°C
Vlnová dĺžka480 - 3400 nm
Stupeň polarizácie>95% (590 - 1550 nm)
Špecifická hustota silypriem. 40 mW/cm2
Energia svetla za minútuv priem. 2.4 J/cm2
Registrované pod značkou Rady Európy

 

balík od 4,00 € 

dobierka +1 €